Rama e nis ditën me pamje nga kantieri i Arenës Kombëtare (Video)

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka uruar një ditë të mbarë me pamjet e punimeve të stadiumit Arena Kombëtare. Me anë të një video në rrjetin social “Facebook”, kreu i qeverisë tregon pamjet e kantierit të punimeve dhe ecurin e punimeve në stadium.