“Çmendet moti…” Çfarë po ndodh në jugun e Shqipërisë, “ngujohen” turistët brenda restorantit

Shpërndaje

Moti i keq që përfshiu jugun e Shqipërisë, përveç dëmeve materiale, ka penguar pushimet e turistëve.

Në Ksamil, pushuesit kanë përjetuar panik dhe iu është dashur të qëndrojnë brenda restorantit.

Një video e publikuar nga magazine.al, duket era e fortë, ndërsa pushuesit janë ngujuar në një lokal.

VIDEO