‘Mic Sokoli’ i tregon “muskujt” Perëndimit (Foto/Lajm)

Shpërndaje

Ilir Meta ka postuar një foto alla Vladimir Putin.

Presidenti ka pozuar lak*uriq nga plazhi dhe uron shqiptarët për një mbrëmje të mrekullueshme.

Me këtë rast, i ka treguar edhe “muskujt” Perëndimit.(TemA)