Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit

Shpërndaje

Nora shafqet sërish mahnitëse.

Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli.

Ajo shfaqet me grim dhe flokë të rregulluar, e brunja e bukur shihet se është përkujdesur për çdo detaj në këtë dukje.

FOTO

FOTO