Nuk e thiri Zaevi në takimin e liderëve, Kasami ia ‘ftof’ takohet me Mickoskin (Video)

Shpërndaje

Sot në ora 14 është realizuar takim mes kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski dhe kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Takimi që ka zgjatur rreth një orë është realizuar në restorantin Pelister në qendër të Shkupit. Në takim Kasami është shoqëruar nga sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Arianit Hoxha, kurse Mickovski është shoqëruar nga funksionari i lartë i VMRO-DPNE-së, Igor Janushev, shkruan Gazeta Lajm.

A eshte ky takim nje bumerang pasi Zaevi nuk e thiri ne takim lideresh, kryetarin e Levizjes Besa Bilall Kasamin, pritet te shohim ne ditet ne vazhdim.

VIDEO