Pacolli: Veprimi i Haradinajt, gjest i një burrështetasi

Shpërndaje

Zëvendëskryeministri në largim, Behgjet Pacolli, ka thënë se dorëheqja e Ramush Haradinajt është një veprim i burrështetasi.

“Sot veprimi i KM Haradinaj është një gjest burrështetasi dhe besojmë në pastërtinë e luftës së UÇK-së. Kam pasur nderin të bashkëpunoj me KM Haradinaj dhe shprehi simpatinë dhe solidaritetin tim për të si Kryeminister dhe qytetar i rëndomtë”, ka shkruar Pacolli në Facebook.