Prekëse: Fëmija sirian ia kthen çokollatën që ia dhuron ushtari turk

Shpërndaje

Videoja e tij është publikuar në rrjetin social ‘Twitter’, e cila shfaq momentin kur njëra nga çokollatat fëmijës së paidentifikuar nga Siria i bie nga dora.

Në ato momente, ai e merr atë nga toka dhe ia rikthen sërish ushtarit turk.

Videoja është bërë pëlqyer mbi 55 mijë llogari, ndërsa në të kanë replikuar rreth 1.5 mijë përdorues të Twitter.