Reagon Vlora Çitaku pas dorëheqjes së Ramush Haradinaj

Shpërndaje

Pak minuta më parë dha dorëheqje kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e reagimet sapo filluan nga të gjithë.

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit Haradinaj dhe ftesës si i dyshuar nga Specialja.

Ajo gjatë një postimi në rrjetët sociale ka shkruar “Kjo nuk është drejtësi#RamushHaradinaj”.

Më poshtë gjeni të bashkangjitur videon në momentin kur Ramush Haradinaj deklaroi para mediave për dorëheqje.