Emocionuese, prindërit dhe vëllai e befasojnë Bebe Rexhën në skenë për ditëlindje

Shpërndaje

Bebe Rexha dje ka festuar ditëlindjen, meqë rast pranoi urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë, shkruan lajmi.net.

Ani pse po festonte ditëlindjen e 30-të, këngëtarja nuk ka anuluar koncertet, ajo edhe mbrëmë këndoi para fansave të saj.

Por, në një moment, në skenë u ngjitën prindërit dhe vëllai i saj, të cilët i bënë befasinë më të bukur Bebes.

Përveç kësaj, artistët më të njohur i kishin përgatitur një video asaj, ku i bënë urimet më të bukura shqiptares.

VIDEO