Era publikon fotot më të nxehta të kësaj vere

Shpërndaje

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi në këto ditë të nxehta të gushtit ka gjetur kohë për pushime.

Këngëtraja e hitit “Bon bon” gjendet në ishullin grek Mikonos, me ç’rast po publikon imazhe të ndryshme për fansat e saj.

Pak minuta më parë, bukuroshja kosovare për 1 milion e 500 mijë ndjekësit e saj publikoi disa imazhe tejet tërheqëse, në të cilat po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Me bikini ngjyrë portokalli dhe me flokë të lëshuara, Era shfaqi linjat e saj trupore.

FOTO INSTAGRAM