Haradinaj numëron sukseset e tij si Kryeministër

Shpërndaje

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka numëruar sukseset e tij gjatë periudhës në krye të Qeverisë.

Ruajtja e tërësisë territoriale dhe e sovranitetit të vendit, taksa prej 100 për-qind ndaj produkteve serbe dhe ligji për Ushtrinë, Ministrinë e Mbrojtjes dhe shërbimin në Ushtri, Haradinaj i ka cilësuar si tre të arriturat më të mëdha, njofton Klan Kosova

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.