VIDEO TRONDITËSE! Rrahet barbarisht i riu shqiptar!

Shpërndaje

Një video e publikuar në faqen e Sali Berishës, është kërkuar me ngulm që kjo video të shpërndahet dhe të publikohet që ta sheh policia dhe qeveria shqiptare.
Në video shihet se si i riu shqiptar rrahet shtazërisht nga një grup të rinjsh në mënyrën më barbare dhe duke përdorë fjalë fyese ndaj tij dhe duke e goditur e detyrojnë që edhe ai të përsëris të njëjtat fjalë!
Vendi i ngjarjes nuk dihet ende, por ne do të ju njoftomë në orët në vazhdim nëse do ketë njoftim nga policia për këtë rast tragjik.

Ne si portal i bëjmë Apel policisë shqptare që sa më shpejt të arrestohen dhu*nuesit!

Videon qe e kemi postuar ne eshte fshire nga stafi i facebook dhe tani e kemi marr nga faqja e Sali Berishes.

Kërkojmë falje për fjalët fyese që janë përdorë!