Blerona tregon të vërtetën e kilogramëve të humbura

Shpërndaje

Moderatorja e njohur për një kohë të shkurtër ka arritur rrëmbyeshëm të jetë aktive në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç që shkruhet për arritjet e saj, Blerona gjithmonë ka qenë në fokus për kilogramët e tepërt, por çdo herë elegante dhe me stil.

Kohëve të fundit, moderatorja ka bërë një ndryshim drastik në trupin e saj, e cila ka humbur dukshëm disa kilogramë.

Në një foto që është shfaqur në bikini, ajo tregon ndryshimin e saj të madhë.

FOTO INSTAGRAM