By**ët mbi “Lamborghini”, kjo është Lediana Fratari, anëtarja e Këshillit të PD-së që po e djeg në Mykonos, vajza e biznesmenit të fuqishëm (Foto)

Shpërndaje

Lediana Fratari është anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së, e cila së fundmi po tërheq vëmendjen e të gjithëve ndjekësve të saj në rrjetet sociale me pozat seksi. Vetëm 30 vjeç, vajzës së biznesmenit të fuqishëm në fushën e ndërtimeve, Hajredin Fratarit, nuk i mungon edhe një Lamborghini në koleksionin e të mirave të saj materiale.

Lediana nuk ngurron ta ndajë jetën e saj të luksit dhe çmenduritë në ishujt e ndryshëm me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde shihet në fotot e publikuara në Instagram teksa ekspozon linjat e saj elegante në poza të ndryshme.

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD-së së fundmi ka vizituar ishullin luksoz Mykonos në Greqi dhe duket se po e shijon në maksimum.në sy bien gjithashtu edhe bizhuteritë e shtrenjta dhe çantat firmato që Lediana nuk i ndan nga duart.

FOTO INSTAGRAM