Momenti kur tërmeti shkakton panik në stadiumin shqiptar derisa po zhvillohej ndeshja (Video)

Shpërndaje

Tri tërmete të fuqishme goditën sot Shqipërinë gjatë ditës.

E panika ishte prezente në mesin e fansave dhe futbollistëve në fushë derisa po zhvillohej ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit, raporton Periskopi.

Në Stadiumin “Selman Stërmasi” janë publikuar pamje nga momenti kur dëgjohen të dridhurat, që shkaktuan një situatë tepër të palakmueshme për ata që ishin të përfshirë.

Shikoni videon e mëposhtme. VIDEO