Kasami takohet me kongresmenin Eliot Engel (Foto)

Shpërndaje

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sot është takuar me kongresmenin Eliot Engel, i cili njihet edhe si mik i madh i shqiptarëve. Këtë e ka bërë të ditur vet Kasami në profilin e tij në Facebook.

Kujtojmë se Kasami po qendron në SHBA për vizitë zyrtare, ku do të takohet me kongresmenë, ndër to edhe Filip Riker dhe Palmer.