Lideri i BESËS, Bilall Kasami takohet me ndihmës sekretarin e shtetit, Philip T. Reeker

Shpërndaje

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sapo është takuar me ndihmës sekretarin e shtetit për Evropë dhe Euro-Azi, ekselencën e tij, ambasadorin Philip T. Reeker, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Siç edhe u njoftua disa ditë më herët, lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami do të ketë takime të shumta zyrtare në SHBA, ku dje është takuar me kongresmenin Eliot Engel, kurse sot ka vazhduar takimet me ndihmës sekretarin e shtetit për Evropë dhe Euro-Azi, ekselencën e tij, ambasadorin Philip T. Reeker.

Postimi i plotë i Bilall Kasamit në facebook: