Plaka 101 vjeçare më fejuan kur linda. Ja kur e pash burrin tim për herë të parë (Video)

Shpërndaje

Mysafire në emsiionin Kojshia Show ishte edhe një nënë 101 vjeçare nga Tomoci i Istogut Time Shatri.

Ajo në një rrëfim emocionues tregoi se si e fejuan kur ishte 1 vjeçe dhe kur u njoh me burrin.

Për ta parë ndiqeni emisionin nga minuta: 37:25