Halil Kastrati nuk ndalet ‘as në shi e as në borë’, vazhdon me shpërndarjen e karveneve humanitare (Foto)

Shpërndaje

Humanisti i Shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati në disa postime në facebook njofton për aksionet humanitare të shoqatës së tij dhe bamirësave që i bashkohen në kohën kurrë e gjithë bota është në hall me pandeminë e CoronaVirusit, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i fundit:

Sot ne Peje!

Karvani jone humanitar sot ishte ne qytetin e Pejes dhe dhuroj ndihme per 100 familje nevojtare

Bamires Zoti kurr mos ju humbte!

Më poshtë ju sjellim aksionet humanitare të Halil Kastratit: