Aeroporti i Prishtinës del me njoftim zyrtar rreth fluturimeve të parapara

Shpërndaje

Anulohen të gjitha fluturimet për tri ditë. Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka bërë me dije se janë anuluar fluturimet për sot (19 qershor), 20 dhe 21 qershor.

“Të nderuar udhëtarë në pritje të udhëtimit, Ju informojmë se fluturimet e datës 19, 20 dhe 21 Qershor 2020, janë anuluar.

Për të dhëna shtesë në lidhje me fluturimin tuaj, ju lusim që të kontaktoni kompanitë ajrore”, thuhet në një njoftim të aeroportit të Prishtinës.