Gold AG poston fotografitë e para si dhëndërr

Shpërndaje

Pak javë më parë kuptuam që reperi Gold AG ka kurorëzuar dashurinë në një ceremoni sekrete.

Ai nuk zbuloi vajzën që i ka marrë zemrën por jo për gjatë.

Reperi ka publikuar fotografinë e tij të parë me bashkëshorten në vazhdën e setit fotografik nuse – dhëndërr.

Gruaja e Gold-it quhet Ermira Shkodra dhe është mjeke e mjekësisë fizike, me trajnime të posaçme në kryerjen e intervenimeve të botox/fillers.

Çiftit i urojmë jetë të gjatë së bashku.