Thaçi: Liqeni i Ujmanit, pasuri e çmuar e shtetit të Kosovës

Shpërndaje

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi sot ka paraqitur përmes një videoja bukuritë e natyrore të Kosovës, gjegjësisht Liqenin e Ujmanit, njofton ALBAZONE MEDIA.

Thaçi në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se Liqeni i Ujmanit është perlë dhe pasuri e çmueshme e shtetit të Kosovës.

“Perlë me bukuri natyrore dhe pasuri e çmueshme e shtetit të Kosovës”, shkruan Thaçi.