Bekim Jashari e Marin Mema emocionohen nga kjo voglushe, ja vajza e kujt është kjo!

Shpërndaje

Në emisionin Kojshia Show jemi mesuar të shohim befasi të mira dhe shumë emocion. Kështu që gjatë emisionit një vajz hyri dhe e emocionon shumë Bekim Jasharin dhe Marin Memen me këtë poezi.

Ajo ishte mbesa e këtij dëshmori!

Ndiqeni videon nga minuta 45:40 për ta parë.