Sherr në mes të studios! Debati që provokoi Alesia Bamin dhe Gracianon: Ki eduakën që të… (Video)

Shpërndaje

“Djem të vegjël në moshë në një marrëdhënie me femra më të mëdha” ishte tema që u diskutua ditën e sotme në emisionin “E Diell” në Top Channel. Gjatë këtij diskutimi në studio pati edhe një debat paksa të ashpër mes moderatores Alesia Bami dhe balerinit Graciano Tagani.

Alesia po argumentonte se kohët kanë ndryshuar dhe ka kaluar faza ku kemi jetuar në një shoqëri patriakale. Duke shtuar se jo vetëm burri është shtylla e shtëpisë, është edhe burri.

Në këtë moment tentoi të ndërhynte Graciano. Kjo gjë nxiti reagimin e Alesiës e cila i kërkoi Gracianos të mbaronte mendimin e mos ta ndërpriste.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme: