Profesori e publikon në Facebook, ja si u kërcënova nga ‘çajtoristi i LDK-së’

Shpërndaje

Profesori Nezir Kraki është fyer dhe kërcënuar nga një simpatizant i LDK-së.

Ai madje rastin e ka bërë publik në Facebook.

“Sonte me erdhi nje mesazh pak me ndryshe nga nje çajtorist i LDK-se dhe tash qe edhe keta jane trimnu, tipi e mbyll mesazhin me kercenim ndaj meje.

Pash qe kemi nja 60 miq të perbashket. Nese dikush e njeh këtë trullan, i tregoni ju lutem kujt i ka shkru. E per kercenimin i kerkova me e terhek e me kerku falje. Ai ma ktheu me te shame tjera ????”, ka shkruar Kraki në Facebook.

Postimi i plotë: