Robert dhe Patris Berisha humbin nënën

Shpërndaje

Dy muzikantët e njohur shqiptarë, Robert dhe Patris Berisha, janë zgjuar mëngjesin e së shtunës me një lajm të kobshëm.

Nëna e tyre, Teuta Berisha, ka ndërruar jetë.

Njoftimin e ka dhënë djali i vogël i familjes, Patrisi, përmes një statusi në rrjetin social Facebook.

“Mami jem më e mira…Ma ke këputur shpirtin, të pushoftë shpirti i qetë”, ka shkruar Patris Berisha në Facebook.

Gjithashtu edhe Robert Berisha ka njoftuar për humbjen e nënës:

“Pusho e qetë mami jem 😢per ty me shkru kom shum, po e la me kaq 💔”

Ndërkohë, të shumta kanë qenë ngushëllimet që dy vëllezërit kanë marrë nga ndjekësit dhe rrethi i ngushtë familjar për këtë humbje.