Me taka në dhe, ministrja “e hallakat” kroate (Foto)

Shpërndaje

Ministrja kroate e Zhvillimit Rajonal dhe Fondet e BE -së Nataša Tramišak është bërë lajm në Kroaci për dukjen e saj.

Ministrja ishte veshur në pantollona dhe xhaketë jeshile në vizitën që i bëri ndërtimeve të Qendrës Ekonomike në Osijek.

Vëmendja e veshjes ishte tek takat e saj që i shkaktonin vështirësi në ecje në terrenin guror./Indeksonline/