Aksident i rëndë në rrugën Shkup-Tetovë, në afërsi të Zhelinës (Foto)

Shpërndaje

Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasdite në rrugën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Zhelinë.

Shoferi i një kamioni ka humbur kontrollin dhe është përmbysur. Dëshmitarët që kanë qenë të pranishëm kur ka ndodhur aksidenti, thonë se shoferi është lënduar.

Hetime në vendin e ngjarjes është duke kryer ekipi i SPB Tetovë./ALSAT/