Clintonin dhe Albrightin i pret një vajzë e vogël me plis në kokë (Video)

Shpërndaje

Në momentin kur ish presidenti Bill Clinton dhe ish sekretarja amerikane Albright kanë arritur në sheshin kryesor ku mbahet tubimi qendror për nder të 20 vjetorit të hyrjes së NATO’së në Kosovë, qytetarët kanë reaguar me duartroktije të shumta.

Një moment shumë i lezetshëm, ishte edhe kur një vajzë e vogël, me plis në kokë dhe u jep lule atyre.

Ja foto nga momenti.