El Cheka nuk ka të ndalur, kush është ofenduar këtë rradhë?

Shpërndaje

El Cheka sot në mëngjes ka rinisur përsëri “bombat” në profilin e tij të facbook-ut, dhe si gjithmonë shqiptarët janë ata që ofendohen më rëndë, në fakt vetë populli që i ka votuar politikanët e BDI-së.

Në videon e rradhës dëgjohet zëri i Ali Ahmetit ku siç ka shkruar edhe El Cheka: Ali Ahmeti thot se shqiptarët jan teveqela dhe se duhen “tredhur” te shtalle Fekriut vllait të vet si që tredhin dashnat dhe do i var në ndonjë qosh, ata fyen dhe njerzit që punojn në zyrat e Natos dhe grat e tyre, dhe shum biseda tjera qe i bejn vetem njerzit injorant si keta. /InfoMagazin.

Në videon tjetër bëhet fjalë për Nevzat Bejtën dhe Ali Ahmetin ku dëgjohet fjalor banal, të cilin El Cheka e përshkruan kështu: O Nevzat POPI Bejta, biseda private që thua ti tregon se ti je p* nane dhe se han qeverin, ti dhe Musa Xhaferri kështu thot Stërvina nga zajazi Ali Antiçi ai po të akuzon vet. /InfoMagazin/

Videot mund t’i dëgjoni në profilin e El Chekës.