Gazetari Furkan Saliu godet Artan Grubin: Pyetja është si nuk hëngre ti da*jak ?! (Video)

Shpërndaje

Gazetari i Klan Maqedonia Furkan Saliu ka komentuar ngjarjet e fundit dhe fjalimin e Artan Grubit i cili ka o.fenduar Ziadin Selen duke ia permendur 27 prillin dhe da.jakun e henger nga hu.liganet maqedonas.

Ja statusi i tij i plote ne rrjetin social facebook:

Pyetja është se si shpëtoi Artan Grubi pa daj*ak, e jo si hëngri dikush da*jak… Besoj pamjet i ka ende të freskëta!

ps. Ma mirë nuk po pyes se ku ka qenë në 2001.