“Ja pse nuk i donte zgjedhjet më 30 Qershor Luli” (Video)

Shpërndaje

Në disa media pranë qeverisë u përhap me shpejtësi lajmi se kreu I PD-së Lulzim Basha kishte shkuar gjatë ditës së sotme në plazh.Një lajm ky nxitur nga një postim i Taulant Ballës në rrjetet sociale, ku shkruan: Ja pse nuk i donte zgjedhjet më 30 Qershor Luli. Po kështu edhe Ilir Meta, Monika dhe Saliu.Sot është dita t’i ndërshkojmë me votë!