Me këto foto nga arkiva, Rita Ora uron babain për ‘Ditën e Baballarëve’

Shpërndaje

Ditën e sotme është duke u festuar e ashtuquajtura ‘Dita e Baballarëve”, shkruan lajmi.net.

Emra të njohur të estradës kanë uruar baballarët e tyre nëpërmjet postimit të fotove me ta, në llogaritë e tyre në rrjete të ndryshme sociale.

Ndër ta edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

“Urime dita e babait. Ti je miku im më i mirë, partneri im në krim dhe inspirimi im që nga dita e parë dhe tutje. Të dua shumë baba. Ti je gjithmonë heroi im”, ka shkruar Rita pranë fotove të shkëputur nga arkiva.

FOTO