Spahiu: Nuk rrëzohet Ali Ahmeti me çobanka!

Shpërndaje

Pas publikimeve të materialeve të përgjuara nga El Cheka, ka reaguar edhe i ashtuquajturi analist i BDI-s, Artin Spahiu.

Spahiu në një postim të publikuar në fejsbuk thotë se është shumë problem të rrëzohet lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, duke iu futur nën pantallona dhe aty brenda duke gjurmuar dhe u kapur nëpër “ballona”!.

Ja edhe postimi i plotë i Artim Spahiut:

Nuk rrëzohet një lider duke iu futur nën pantallona dhe aty brenda duke gjurmuar dhe u kapur nëpër “ballona”!

Të vegjëlit merren me persona dhe me ballonaa në nën pantallona, mesatarët merren me ngjarje, ndërsa njerëzit e mëdhenj merren me ide, filozofi dhe koncepte!

Nuk rrëzohet Ali Ahmeti me çobanka!