Ndodh edhe kjo, gomari shkon në qendrën e votimit (Video)

Shpërndaje

Një tjetër çudi është regjistruar gjatë ditës së sotme në një qendër votimi. Një person ka veshur gomarin e ti me bluzë dhe tuta, mbi të cilat ishte shkruar emri i kryeministrit Rama dhe “PS 30” dhe e ka çuar atë për të “votuar” në qendrën e votimit.

Video e gomarit që shkon në qendrën e votimit është bërë publike në “Facebook” nga ish-deputeti Lefter Maliqi, i cili shkruan:

Nga kalores rilindje sot perfundoj ne gomar rilindje. Skeni parë gje akoma.Mister 15% ne votime e gezofsh fitoren👎.