Pas një kohe “pauzë” rikthehet Vali Corleone: Taksën ndaj Serbisë e vendosa unë!!!

Shpërndaje

Është rikthyer Vali Corleone! Ai ka qenë pjesë e emisionit n’Kosovë Show. I pyetur për shumë çështje, gjilanasi ka pohuar, ndër të tjera, se e ka në kontroll botën.Vali Corleone gjithashtu ka deklaruar se vendosja e taksës ndaj mallrave nga Serbia ka qenë propozim i tij.

“Taksën me Serbinë e vendosa unë, ishte propozim i imi dhe normal që Qeveria e Kosoves e votoi”, ka pohuar ai.Vali po ashtu ka thënë se ka raporte të mira me presidentin amerikan, Donald Trump, dhe me shumë emra të njohur të botës.