Publikuesi i “bombave”, El Cheka: Pritëm moj e ëmbla shtëpi se një dit do të kthehem te ty! (Foto)

Shpërndaje

Publikuesi i bombave për partinë në pushtet BDI, El Cheka i cili ka filluar me publikimin e bisedave telefonike të krerëve të lartë të BDI-së, në një postim në facebook ka shprehur mallin që ka për vendelindjen e tij.

Me poshtë ju sjellim edhe postimin e tij të plotë:

Pritëm moj e ëmbla shtëpi se një dit do të kthehem te ty,
Kurr nuk do ta harroj at dhe, se më dogji malli për atdhe!
#NderimeAtdheut 🇦🇱
El Cheka