Tuna rrëmben vëmendjen me fotografitë e fundit

Shpërndaje

Tuna vazhdon të sjellë imazhe atraktive nga pushimet Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Altuna Sejdiu-Tuna po tregohet shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 470 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv Tuna ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e fundit, në të cilat shihet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë. Pëlqime dhe komente të shumta ka marrë Tuna nga ndjekësit e saj.

FOTO

FOTO