Adelina Berisha publikon projektin e ri ‘Coco’ (Video)

Shpërndaje

Adelina Berisha ka publikuar projektin më të ri me videoklip.

Kënga e re nga këngëtarja seksi mbanë titullin ‘Coco’ dhe erdhi në bashkëpunim me Egoo të cilët e shoqëruan edhe me videoklip, shkruan Indeksonline. Projekti i ri erdhi me tekst të Egoo i cili është edhe producent i këngës, ndërsa për muzikën u përkujdes LennonBeats, klipi u realizua nga Alban Selimaj.

Kënga ka ritëm veror dhe sjell plotë adrenalinë, ashtu siç edhe e kërkon sezona e këtij viti, ndërsa padyshim ajo që bije në sy është edhe dukja atraktive, seksi dhe tejet me stil e Adelinës.

‘Coco’ tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar në ‘Youtube’ e cila padyshim do të kthehet në hit veror.