Kejvina vjen shumë… (Foto)

Shpërndaje

Kejvina Kthella është një nga modelet më ‘joshëse’ në tregun shqiptarë, kjo për shkak të bukurisë së saj si dhe formave trupore, shkruan Indeksonline. Kejvi, në asnjë rast nuk heziton t’i ekspozoj asetet e saj trupore, e njejtë ka bërë edhe së fundmi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Ajo është paraqitur me një fustan të bardhë, me gjoksin në plan të parë, duke paraqitur një dukje mjaft joshëse për qindra mijëra fansa që e ndjekin atë.

FOTO