Bombë e re nga El Cheka: Ja si Tetua Arifi nuk e dëgjon Ali Ahmetin

Shpërndaje

Në bombën e radhës të publikuar nga El Cheka para disa minuta rikthehet përsëri kryepersonazhi Ali Ahmeti por kësaj radhe ai bisedon me Teuta Arifin.
Ahmeti e lut atë që të takohet me Blerim Bexhetin dhe Abdylaqim Ademin për të biseduar për disa çështje por ajo e kundërshton. Ajo madje e kërcënon Ahmetin se do ulet në zv.kryeministri dhe do bëj pazaret si don vet./InfoMagazin

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaçi

Than se Bdi në mes kan mërrdhënie shum të mira.
Teuta Arifi kërcnon Ali Ahmetin se do të ulet në zv.kryeministri dhe do të bëj vet pazare përshkak të konfliktit që ka me Blerim Bexhetin dhe pse Aliu i ben presion. Kryetari po hynka në thes!