Enca e rrethuar me femra gjysmë të…! (Foto)

Shpërndaje

Enca ka lansuar projektin më të ri muzikor ‘Jealous’ dhe padyshim ajo nxiti reagime të shumta për shkak të skenave të ‘nxehta’ dhe provokuese që përfshiu në klip.

Por, këngëtarja nga Shqipëria nuk u ndal me kaq, ajo në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ ka hedhur një imazh tejet joshëse.

Enca u shfaq e rrethuar me femra gjysmë të zhve*shura teksa vëmendje morri edhe mbishkrimi që kishte lënë mbi imazh.

“Mirëserdhët në parajsë ( Dua të shof sa goca do të komentojnë te ky post edhe cuna sigurisht)”, ka shkruar Enca përkrahë fotografisë.

Foto Instagram ENCA