Ish-Komandat Hoxha: Gruevski i ka “çit” n’dy gjunjë çlirimtarët

Shpërndaje

Gruevski i ka “çit” n’dy gjunjë çlirimtarët, se jan terrorista dhe klloshara….” Artan Gllupi !!! Thenje e Kalit Shemes… Kur i ka then Kali shemes keto fjal ka menduar per ata te cilet i shkonin mbrapa A A sy mshelun, Kjo thenie nuk vlen per Tanushen. Pojau perkujtoi 2007 kur u sulmua Tanusha ,mbi 500 polic te Gruevskit per me pak se 40 minuta ken tuj ba copa duke ik ne panik dhe nese ju kujtohet Rafet Elmazi dha dorehjekje nga posti i Z ministrit te Policis sepse nuk mundi tei nenqmon Tanushen. por M Thaq nuk ja pranoi dorehiqjen dhe mbas dy javesh u sulmua Brodeci e poi njejti Rafet E tha.. Aksioni u krye me sukses… Tanusha pati edhe 3 sulme tjera nga Rafeti dhe Grujevski por kot dhe asnje medium ateher dhe sod nuk flet per qendresen e krenaris te Tanushes, Dote jen gjithnje te nenqmuar ata te cilet perkrahin Artanat Aliat Musat etj pisa por jo ne. A nuk e vereit kur un bera mareveshje jo per vota me Zaevin qe te kthehem tek familja ne shkup e mos te bei probleme me tei sesi mediumet dhe Analistat qyrrana te bdi u qun pesh me shum se 3 jav pse un te jem keshilltar i Zaevit , Ju jetoni ne injoranc dhe per injorantet e mua me mjafton Allahu, Shkruan: Xhezair Shaqiri.