Luana Vjollca, ngacmon imagjinatën e ndjekësve (Foto)

Shpërndaje

Luana Vjollca po bën përgatitjet e fundit para koncertit.

Luana Vjollca është përshtatur shumë mirë me profesionin e këngëtares. Këngët e saj të fundit u pritën shumë mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka planifikuar që sot të mbaj një koncert në Kosovë dhe pamja e saj do ju fut imagjinatën në funksion, si çdo herë tjetër duket shumë atraktive.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është duke shijuar suksesin e këngës së fundit ‘Yalla Habibi’ në bashkëpunim me Faydee.

FOTO