Zaev po përgatitet për dorëheqje?! Ja kush e thotë

Shpërndaje

Ramush Haradinaj dha dorëheqje por po qarkullojnë zërat se fatin e tij mund ta kenë edhe homologë të tjerë nga shtetet fqinje përfshirë edhe kreun e qeverisë së Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev informon Faktiditor. Ch duke u mbështetur tek një informacion nga gazetari maqedonas Zoran Bozhinovskit. Ky I fundit shkruan në rrjetin social Facebook që e ndan me shumë ndjekës se Zoran Zaev tashmë po e përgatit dorëheqjen dhe pret momentin se kur do tërhiqet madje nga politika. Ky është postimi i Bozhinovskit.