Marina Vjollca shfaq trupin e saj si çokolatë

Shpërndaje

Marina Vjollca është ndër moderatoret shqiptare më të dashura për publikun, ndërsa ajo vlerësohet edhe për dukjen e saj.

Bukuroshja e ekranit i ka shijuar tej mase pushimet e zgjatura me partnerin e saj, Getoar Selimi, ndërsa vazhdon t’i mbajë të informuar fansat e saj për çdo moment nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Para pak çastesh ajo ka publikuar dy fotografi pas pushimeve ku po duket tejet seksi dhe provokative pasi ka marrë ngjyrë si çokolatë.

Kujtojmë që prezantuesja dhe reperi Ghetto Geasy janë qe disa vite bashkë, ndërsa në shtator të vitit 2017 e kurorëzuan dashurinë tyre me martesë.

FOTO

FOTO