Albërie Hadërgjonaj nuk ka flokë natyralë, shikoni si duket pa extensions (Foto)

Shpërndaje

Ndoshta e kishit dyshuar, por tashmë vetë këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e ka konfirmuar, se flokët e gjata dhe të bukura që shikonit në çdo postim të saj ishin extension.

Vetë këngëtarja ka postuar një foto ku tregon flokët e shkurtër dhe aspak të dendur.

‘Sapo hoqa extensions dhe më shume se gjysma e flokëve janë këputur. Si mendoni ju, më mirë flokë të gjata apo të shkurtra?

Floket i kisha vënë në një ndër sallonet më të mira në Los Angeles’ ka shkruar këngëtarja krah fotos ku tregon gjendjen e vërtetë të flokëve të saj.

FOTO