Publikohet “Yalla Habibi” nga Luana Vjollca dhe Faydee (Video)

Shpërndaje

Është publikuar bashkëpunimi ndërkombëtar i Luana Vjollcës.

Këngëtarja bashkoi forcat për herë të parë me Faydee – artistin e njohur ndërkombëtarisht.

Kënga quhet “Yalla Habibi” dhe vjen e shoqëruar me videoklip veror.

Muzikën e realizoi Rrzon Music bashkë me Bini Nebihun dhe Cekic Beats.

Tekstin e kanë shkruar Faydee, Luana dhe Fifi./Prive.al

VIDEO