Rama publikon pamjet nga Vlora: Destinacioni më i ri për gara me…

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të martë duke publikuar një video nga Vlora. Nëpërmjet saj ai zbulon se pse është përzgjedhur Vlora këtë sezon. Ai zbulon se Vlora këtë sezon është zgjedhur si destinacioni më i ri i garave ndërkombëtare të varkave me vela.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga gjiri i Vlorës që këtë sezon është zgjedhur si destinacioni më i ri i garave ndërkombëtare të varkave me vela dhe sporteve të tjera ujore, ju uroj një ditë të mbarë ⛵️🌊”, shkruan Rama.

Më poshtë mund të shihni pamjet e publikuara nga gjiri i Vlorës.