Tërhiqet Monika Kryemadhi? Ky është synimi i opozitës, jo largimi i Ramës!

Shpërndaje

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në rubrikën “Kjo Javë” ka komentuar planet për aksionin e opozitës.

Sipas Kryemadhit, lufta e opozitës nuk është për të hequr Edi Ramën por për të shembur sistemin.

“Beteja nuk është për të hequr Edi Ramën por për të shembur sistemin për të shembur tranzicionin dhe ti hapim rrugë integrimit të Shqipërisë në BE. – u shpreh Kryemadhi.